O czym warto wiedzieć podczas wypożyczania samochodu we Francji?

O czym warto wiedzieć podczas wypożyczania samochodu we Francji?

O czym warto wiedzieć podczas wypożyczania samochodu we Francji?

Jeżeli ktoś chciałby zwiedzić Francję, jednak nie przepada za całodniowymi, pieszymi wycieczkami, czy też korzystaniem z autobusów, pociągów, czy metra, powinien zastanowić się nad przemierzeniem tego kraju w wygodnym, wypożyczonym samochodzie. Jedną z bardziej polecanych turystom wypożyczalni jest CarDelMar, która może się pochwalić kilkoma wyróżnieniami świadczącymi o wysokiej jakości usług, takimi jak „Etrust”, „thavete 100% Secure”, czy dyplom uznania i polecania przez klientów.

Wypożyczalnia CarDelMar, za pośrednictwem swojej strony internetowej, zapewnia klientów o tym, że korzystając z ich usług mają oni możliwość czerpania licznych korzyści z wynajmu. Wśród wygód możemy wyróżnić na przykład: zerowe opłaty za kartę kredytową, anulacja bez żadnych konsekwencji, w tym również bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, a także opcja określana mianem „bez udziału własnego”, która odnosi się do ewentualnej okoliczności wypadku, czy awarii samochodu. Co do tej ostatniej korzyści, należy jednak zachować czujność, gdyż po zagłębieniu się w szczegóły oferty okazuje się, że ów brak udziału własnego przysługuje dopiero w momencie zakupu pełnego pakietu usług.

Decydując się na rezerwację samochodu w wypożyczalni CarDelMar, klient ma do wyboru pięć różnych pakietów serwisowych. Pierwszym z nich jest pakiet standardowy, który zawiera pełne ubezpieczenie, jednak z udziałem własnym. Dalej mamy opcję all inclusive i w przypadku tego pakietu przysługuje zwrotny udział własny. W dalszej kolejności mamy już tylko coraz to wyższą ofertę usług all inclusive, typu Plus, czy Gold, które również uwzględniają możliwość zwrotnego udziału własnego.