Wagon tramwajowy do wypożyczenia

Wagon tramwajowy do wypożyczenia

Ten, kto miał okazję choć raz gościć na przyjęciu odbywającym się w wagonie tramwajowym, ten wie jak oryginalne jest to doświadczenie. Organizacja imprezy w takim miejscu jak tramwaj jest możliwa w większości dużych miast w Polsce.

Dobrym przykładem może być tu spółka Tramwaje Warszawskie, która już od 1994 roku wypożycza wagony tramwajowe dla celów typowo rozrywkowych. Dużą popularnością cieszą się tutaj zarówno pojazdy zabytkowe, jak i te bardziej nowoczesne. Niewątpliwie, jest to duża atrakcja zarówno dla odwiedzających miasto turystów, jak i dla samych jego mieszkańców. W takich wagonachmoże odbywać się dzienne zwiedzanie miast, ale też mogą być organizowane bardziej huczne imprezy, które przeważnie odbywają się w porze wieczorowej. Dlatego, jeśli uda nam się kiedyś dostrzec jeżdżący po mieście tramwaj, który cały jest udekorowany balonami i kolorowymi serpentynami, to możemy być pewni, że oto właśnie mamy przed sobą pojazd z wypożyczalni. Poza tym, ludzie często decydują się na wypożyczenie tramwaju na okazję organizacji wieczoru kawalerskiego, czy też panieńskiego. Ba, niektórzy nawet odważają się w nim zaręczać! Niekiedy również pary młode życzą sobie tego pojazdu, jako oryginalnego, weselnego środka transportu.

Niejednokrotnie zdarza się też, że wagony tramwajowe – szczególnie te zabytkowe – są wykorzystywane na planie filmowym wielu popularnych i nagradzanych produkcji. Miało to na przykład miejsce w takich polskich filmach, jak znany wszystkim „Pianista” Polańskiego, czy „Miasto 44” Komasy.